2024’ün En İyi Kıbrıs Gece Kulüpleri

Ağırlıklı olarak Lefkoşa, Girne, Magosa bölgesinde hizmet veren Kıbrıs gece kulüpleri, dünyanın her ülkesinden ziyaretçi akınına uğramaktadır. Club Kıbrıs olarak sizlere bu noktada rehberlik etmeye devam ediyoruz. 2013 yılından bu yana bir çok misafiri Kıbrıs’ta ağırlayan Club Kıbrıs ekibi profesyonel hizmet konusunda hiç bir zaman çizgisini bozmamıştır.

Her ne kadar bu başlığı sizlere Şubat ayında oluşturuyor olsak bile Kıbrısın en soğuk aylarında bile turistler kıbrıs gece kulüpleri tarafını çok tercih etmektedirler. Club Kıbrıs olarak sizlere KKTC yani Türk bölgesinde yer alan gece kulüpleri ile ilgili hizmetler veriyoruz. Ekibimiz +10 yabancı dil bilgisine hakim olup yabancı müşterileri de gönül rahatlığı ile ağırlamaktadır.

Yerel halk tarafından da sıkça ziyaret edilen gece kulüpleri, yılın her ayı neredeyse ful dolu şekilde hizmet vermektedir. KKTC  yerli nüfusu son verilere göre 225.000’in üzerindedir.

Başlığımız olan 2024’ün en iyi gece kulüpleri olarak seçilen 3 farklı gece kulübünden sizlere biraz bahsetmek istiyoruz ;

Biyax Gece Kulübü

Sektörde uzun yıllar hizmet veren Biyax gece kulübü, özellikle mekan tasarımı ve özel katalogları ile son 2 yıldır ciddi bir popülasyona sahip olmuştur. Daha öncesinde ki yıllarda biraz daha sönük kalan Biyax, DJ tercihlerini de değiştirerek gelen misafirleri kendine hayran bırakmayı başarmıştır.

Farklı konsept sevenler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir gece kulübü olan Biyax hakkında daha önceden sizler için oluşturduğumuz inceleme başlığına göz atabilirsiniz ; https://www.kibrisgecekulubu.net/kibris-biyax-gece-kulubu/

Lipstick Gece Kulübü

İsmini ingilizce bir kelimeden alan Lipstick, Ruj anlamına gelmektedir. Lipstick night club mekanının logosu da bir dudak şeklini oluşturmaktadır. Lefkoşa, Alayköy’de yer alan Lipstick mimarisini ise taş evlerden almıştır. Diğer gece kulüplerine göre biraz daha farklı dış görünüşü olan mekanın iç ışıklandırmaları vs. hiç fena değildir. Kıyas edilemez bir gece kulübü olup içerisinde Rus, moldov asıllı olmak üzere +10 dansçı yer almaktadır.

Mekanın müşterilere olan ilgisi çok üst düzeydedir. Yapılan ikramlar ve müzikler adeta başınızı döndürecek noktada diyebiliriz. Kıbrıs saatine göre 21:00 da kapılarını açan gece kulübü 01:00’e kadar dans şovları ile devam etmektedir. Gecenin ilerleyen saatlerinde kucak dansları ve benzeri sizi baştan çıkaracak şovlar yer almaktadır.

Lipstick ile ilgili daha detaylı bilgilere https://www.kibrisgecekulubu.net/lipstick/ bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İmparator Gece Kulübü

Kulübün ismi gerçekten çok sempatik ve krallığı temsil ediyor gibi. Bazen çoğu işletme isminin hakkını veremez ama imparator gece kulübü gerçekten adı gibi sektörün imparatorlarından birisi olduğunu kanıtlamıştır. Elit bir kulüp olarak bilinen imparator güvenlik, hijyen gibi bir çok konuda titiz bir mekandır. Giriş ücretleri oldukça uygun ve içerde içki servisleri ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Lefkoşa’nın en bilinen ve popüler kulüplerinden birisi olarakta tanımlayabiliriz. ( Detaylı Tanıtım )

Sizlere elimizden geldiğince kısa bir tavsiye incelemesi hazırladık. Lefkoşa’da tavsiyede bulunduğumuz bu gece kulüpleri en VİP olarak bilinmektedir. Özel ve lüks bir ortam olması size fahiş fiyatlar ile geri döneceğini düşünüyorsanız yanıldığınızı belirtmek isteriz. İçeride içkiler ve servisler oldukça hesaplıdır. Kaliteli eğlence her zaman pahalı olamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi