Lipstick Gece Kulübü -Lipstick Kıbrıs

Lipstick Night Club İle Doyumsuz Eğlence

Kıbrıs’a gelip de gece kulüplerine uğramamak olmaz. Kıbrıs’ta öğrenci nüfusunun fazla olması ve turistik bir yer olması sebebiyle gece hayatı oldukça gelişmiştir. Özellikle bazı köklü gece kulüpleri bu konuda deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde bir adım daha önde. Bu gece kulüpleri arasında en dikkat çekçilerden biri ise lipstick gece kulübüdür. lipstick’de daha çok Slav kökenli dansçı kızları görebilirsiniz. Her biri dans alanında profesyonel olan bu dansçı kızlar ile gecenizi daha da renklendirebilirsiniz.

Sınırsız dans ve eğlence için lipstick gece kulübü sizler için iyi bir tercih olacaktır. lipstick’den içeri girer girmez kalitenin farkına varacaksınız. İçerideki atmosferin büyüsü sizi içerisine çekecek ve muhteşem bir gece geçireceksiniz. Dansçı kızların sergileyeceği birbirinden güzel performanslar ile gecenize renk katacak ve bu güzel şovlar eşliğinde içeceğinizi yudumlayacaksınız.

lipstick gece kulübüne girerken sizleri kırmızı halı karşılayacaktır. İçeri girdiğiniz an da ise saray motifleri ve mimarisi dikkatinizi çekecek ve kendinizi Osmanlı döneminde hissedeceksiniz. Kaliteli ortam ve dansçı kızlarla beraber keyifle vakit geçirecek ve müziğin ritmini gecenin sonuna kadar hissedeceksiniz.

Lipstick Gece Kulübüne Nasıl Gidilir?

Lipstick gece kulübü Lefkoşa’nın Alayköy Bölgesi’nde bulunur. Bilindiği üzere birçok gece kulübü şehrin dışarısında yer almaktadır. Bu gece kulüplerinden birkaçı ise Alayköy Bölgesi’nde yer alır. Peki lipstick gece kulübüne nasıl ulaşılır? Ercan Havaalanı ile lipstick gece kulübü arasındaki mesafe ne kadardır?

Ercan Havaalanı ile lipstick gece kulübü arasındaki mesafe 35 km’dir ve yaklaşık 30-35 dakikada ulaşım sağlanır. lipstick gece kulübünün Lefkoşa’ya olan uzaklığı ise 11 km olup Girne’ye olan uzaklığı ise 33 km’dir.

lipstick gece kulübüne özel araçlarınızla ya da taksiler ile ulaşımınızı kolayca sağlayabilirsiniz.

Lipstick Gece Kulübü Açılış Saati

Lipstick gece kulübü programının başlangıç saati 21.00’dır. Programın bitiş saati ise 01.00’dır. Bu saatler içerisinde dilerseniz dansçı kızların performanslarını keyifle seyredebilir ya da dansçı kızların size özel odalarda sıcak danslarına şahit olabilirsiniz.

Dansçı kızlarla program yapmak için saatlik ve gecelik programları seçebilirsiniz. Gecelik programlar 01.00 ile 09.00 arasındadır. Gecelik program yapmayı düşünüyorsanız, lipstick gece kulübünün açılış saatinden önce kulüpte bulunmanız, daha fazla seçeneğe sahip olmanızı sağlayacaktır. Özellikle hafta sonu gidecekseniz, kulübün açılış saatinden en az yarım saat öncesinden mekânda bulunmanız yerinde olacaktır.

Dilerseniz gündüz programını da satın alabilirsiniz. 11.00 ile 18.00 saatleri arasındaki programa katılabilirsiniz.

Lipstick Gece Kulübü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lipstick gece kulübüne girişler ücretsizdir. lipstick gece kulübüne gelmek isteyenlerde 18 yaş sınırı aranmaktadır. Ayrıca yanınızda kimliğinizin olması son derece önemlidir. Ayrıca lipstick night club , bekarlığa veda partisi, doğum günü gibi özel günlerinizde sizlere özel programlar hazırlayabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi