Hanedan Night Club – Hanedan Gece Kulübü

2018 yılında yayın hayatına başlayan Club Kıbrıs ekibi olarak sizlere kıbrıs gece hayatı konusunda en doğru bilgileri ve kulüpler hakkında en net rehberlik hizmetini sunmaya çalıştık. Bu süreç boyunca bir çok gece kulübü ve Kıbrıs’ta hizmet veren bir çok otel ile ilgili makaleler paylaştık.

Hanedan gece kulübüne sitemizde yer vermemiştik ancak ziyaretçilerimizin bizlere canlı destek ve WhatsApp üzerinden hanedan ile ilgili bilgiler talep etmesi sonucunda sitemiz içerisinde Hanedan gece kulübüne de yer vermeye karar verdik.

Hanedan Gece Kulübü Hakkında

Hanedan yaklaşık olarak 10 yıldır Kıbrıs’ta hizmet veren köklü gece kulüplerinden birisidir ve genellikle sabit misafirleri ile piyasaya hizmet vermektedir. Kulübün hiç bir şekilde reklam yapmak vs. gibi bir derdi yok. Buna rağmen Kıbrıs’ta çok sık bir şekilde Hanedan isminden söz ettirmektedir.

Hanedan Night club mekanlarının neredeyse %80 kısmı Lefkoşa, Alayköy bölgesinde yer almaktadır. Hanedan’da Lefkoşa bölgesinde hizmet vermektedir.

Misafirlerine fazlasıyla önem veren Hanedan gece kulübü içerisinde ışıklandırmalar, müzikler ve servisler gayet profesyonel bir şekilde işlemektedir.

Sadece kulüp içerisinde hizmetleri ile sınırlı kalmayan Hanedan gece kulübü siz değerli misafirleri için özel VİP araçlar ile havalimanı transflerinizi de gerçekleştirmektedir. Rezervasyonlarınız doğrultusunda Ercan Havalimanından VİP lüks araçlar ile 11 KM keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca Girne bölgesinden Hanedan 33 KM olduğu bilgisini vermek istiyoruz.

Hanedan Night Club Katalog

Katalog olayı night club piyasasında gayet popüler bir hizmettir. Kıbrıs’a gelmeden önce WhatsApp üzerinden katalog talep edilebilir ve dansçıları görme şansınız mümkündür. Hanedan gece kulübüne ait katalogları dilerseniz WhatsApp, Viber, Telegram gibi iletişim araçları üzerinden talep edebilirsiniz.

Katalog taleplerinize kulüp çalışanları hızlı bir şekilde dönüş yapmaktadır gönderilen kataloglar içerisinde fotoğraflar özellikle kulüp fotoğrafçıları tarafından çekilmekte olup güncel tutulmaktadır.

Katalog taleplerinizde yetkili kişiler anlık olarak dönüş yapmaktadır.

Bir yorum

  1. Selam İstanbul içinde hizmetiniz var mı var ise şartları öğrenmek istiyorum eğer mümkünse birde katalog
    teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi