Lipstick Heyecanımı Paylaşmak İstiyorum!

Öncelikle clubkibris.net ekibine böyle bir alan oluşturduğu için teşekkür ediyorum. Doğrusu yaşadığım şeyleri yorum alanında kaba taslak yazmaktan ve görüntülü kirliliği yapmaktan çekiniyordum. Bu konu ile ilgili yetkililere ulaşıp talebimi bildirdim ve bizi kırmayıp özel bir kategori oluşturdular.

Artık benim gibi Club Kıbrıs misafirleri bu alandan paylaşımlarını yapabilecekler ve yorumlar ile bilgi sahibi olacaklar ve gezi yelpazeleri gelişecek diye düşünüyorum. Konuyu çok fazla uzatmadan size 1 haftalık kıbrıs maceramı anlatmak istiyorum.

İsmim Burak, 29 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Kendime ait bir şirketim var daha doğrusu aile şirketi diyebiliriz. Genelde bütün yıl çalışırım tatile çıkmaya dahi vaktim olmadığını abartmadan söyleyebilirim. Çünkü toplantılar, koşuşturmalar derken insan kendin bile unutuyor.

Rakip şirketlerden bir arkadaşım ile bir akşam yemeğinde otururken bana Kıbrıs’ta yaşadıklarını anlata anlata bitiremedi. Askerlik anısı bile bu kadar uzun sürmezdi sanırım. Anlattığı şeylerin bir çoğunu abartı bulduğum gibi açıkcası çokta dinlemek istemedim.

Neyse 2018 yılının Haziran ayında tatil maksatlı yollara düşüp bir yerlere gideyim istedim. Genelde çok fazla deniz, kum, güneş hastası biri olmadığım için bana her bölge tatil sayılabilirdi. Tek istediğim biraz daha sessiz sakin yılın yorgunluğunu üzerimden atabileceğim bir bölge olsun istedim.

Otel rezervasyon sitelerinden araştırmalar yaparken karşıma Cratos Otel çıktı. Sonuçta bu içeriği size çok fazla detaylandırmadan anlattığım için anonim sayılıyorum ve haliyle deşifre olmanında bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Ofiste bazen ufak meblağlar ile rulet oynayan birisi olarak Kıbrıs’a gidip Cratos’a yerleşip farklı 1 hafta yaşamak istedim ve ilgili siteden hemen Cratos’a rezervasyon gerçekleştirdim. İşlemlerin sonunda aklımda bir şüphe oldu acaba iyimi yapıyorum kötümü ? sonuçta hayatım boyunca belki  2 – 3 defa duyduğum farklı bir cumhuriyete gitmeye karar vermiştim. Neyse hemen kıbrısı araştırmak adına kıbrıs gece hayatı ve benzeri başlıkları ararken Club Kıbrıs ile karşılaştım.

Daha doğrusu farklı siteleride ziyaret ettim ancak bana en güvenilir olarak bu site geldi ki hislerimde de yanılmamışım.

Site içerisinde biraz makaleleri okuduktan sonra sitenin asıl amacı rehberlik olduğunu farkettim ve ilgili WhatsApp butonlarından rehber arkadaş ile görüşmeye karar verdim. İbrahim isminde bir arkadaş bana WhatsApp’tan tüm sorularıma herhangi bir ücret talep etmeksizin nazik bir dilde cevap verdi ve sonuna kadar yardımcı oldu.

Kıbrıs gece kulüpleri konusunda en VİP ve en kaliteli mekanı sorduğumda ise bu başta Lipstick night club olmak üzere 4 – 5 farklı kulüp olduğunu belirtti. Sonrasında yine bir görüşme yaptığımızda bana Lipstick gece kulübüne gidebileceğimi ve Kıbrıs’ta en iyi gece kulübünün orası olduğunu söyledi. Bu ücretsiz verilen tavsiyelerden dolayı bir kez daha İbrahim bey başta olmak üzere bütün site yönetimine teşekkür ediyorum.

Yolculuk Başlasın

23 Haziran 2018 günü gelip çattı ve akşam yolculuğum var. Hızlı bir şekilde kendime sırt çantası yaptıktan sonra SAW havalimanına doğru yola çıktım. Kıbrıs, yurtdışı sayıldığı için orada geçiş işlemleri için ekstra kontrol noktaları var bu yüzden en az 2 saat önce havalimanında olmanız benim tavsiyem. Neyse ki 1 saat 15 dakikalık yolculuk gayet rahat geçti ve Ercan Havalimanına sorunsuz bir şekilde iniş yaptım. Daha önceden İbrahim bey transfer hizmeti verdiğini ve bunu kurumsal bir firma olarak yaptığını belirtmişti.

İbrahim bey beni havalimanından özel lüks bir araçla alıp otelime kadar götürdü ve merak ettiğim tüm konularda yardımcı oldu.

Yaklaşık 23:30 civarında Cratos’a giriş yapmıştım ve o akşamın yorgunluğuna binaen odama geçip istirahat etmenin bugünlük en doğru karar olduğunu anladım ve o geceyi otelde uyuyarak geçirdim.

Garipseme ve Farklı Heyecanlar

Diğer gün uyanıp otelde kahvaltımı yaptıktan sonra şöyle bir Kıbrıs gezisi yapayım diye otelden çıkış yaptım. Ancak Kıbrıs çok farklı bir yerdi bu hem doğa şartlarından olsun hem yönetim biçiminden olsun yasalarından olsun. Bana biraz avrupa vari geldi ve doğrusu hoşuma gitmedi değil.

Yolda karşıdan karşıya geçerken araçların bir anda ani fren yapıp size yol vermesinden tutunda insanların sokaklara tek bir çöp bile atmaması çevreyi temiz tutması resmen bu bölgeyi yaşanabilir bir hale getirmiş.

Gündüz saatlerinde etrafı gezdikten sonra akşam saat 19:00 gibi Lipstick gece kulübüne gitmeye karar verdim. Ancak Kıbrıs’ta aracınız yok ise eğer bir yerden bi yere gitmek gerçekten büyük mesele. Bahsettiğim kulüpte Alayköy adlı bir bölgede yer alıyor ve Lefkoşa yolu üzerindeymiş.

Havalimanından beni alan transfer hizmeti veren arkadaşı arayıp beni kulübe götürmesini rica ettim. Saat 20:00 gibi kulübün kapısındaydık. Açıkcası ben daha önce hiç farklı konsept bir gece kulübüne gitmedim. Neyse abi içimde farklı bir heycan var içerde neler olup bittiği konusunda en ufak bir fikrim yok.

Lipstick girişinde güvenlik görevlileri genel bir üst taramasına tâbi tutuyorlarmış. Bu işlem yapıldıktan sonra içeri girmek için 50 TL ücret vermem söylendi aslında ben bunu ilk başta hava parası olarak düşünüyordum ki ben sormama müsade etmeden görevliler açıkladı. İçerde içki ve meze servislerinden ücretsiz faydalanabilmek için bu ücreti ödemek gerekiyormuş.

İçeri girdiğimde mavi, kırmızı loş bir ışık heryeri bürümüş. Sahnede dumandan göz gözü görmüyor ve fıstık gibi kızların seksi danslarını gördüm. Masama oturduktan sonra çılgınlar gibi dans eden bu seksi bayanları izlemekten gözlerimi alamıyordum.

Kendime bi bira söyledikten sonra izlemeye devam ediyorum bir anda sahneden sarışının teki atlayıp yanıma geldi ve kucağıma oturup bana kucak dansı yapmaya başladı. O an kalpten gitmem umarım diye dua ediyordum 😀 . Ben ilk defa böyle bir kulübe gelmiştim ve kızlar o kadar güzeldi ki yabancı dizilerde filmlerde göremeyeceğiniz kadar üst düzey güzellik. O gece benim için harika geçti ve Kıbrıs benim artık 3 ayda bir işten kaytarıp gittiğim eğlence merkezim oldu.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Call Now Button
× Çevrimiçi