Kıbrıs Gece Hayatı Nedir ?

Sevgili clubkibris üyeleri bugün sizlere kısaca sitemizde ismi geçen kıbrıs geceleri ile ilgili biraz bilgiler vermeye çalışacağız. Kıbrıs bölgesinde bir çok projeye imza atan firmamız tarafından böyle bir hizmet içerisine girdiğimizi belirtmek isteriz. Hem İlk defa kıbrıs’a gidecek kişiler için hemde night club yani gece kulüpleri ile ilgili rezervasyon ve bilgi almak adına yardım isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir kuruluş olduğumuzu bildirmek isteriz.

Kıbrıs’ın özellikle Girne ve Lefkoşa bölgelerinde aktif bir şekilde hizmet veren bu gece kulüplerinin ne hizmet verdiği konusunda ve sizlere ne gibi artıları olacağı yönünde bir bilgi makalesi oluşturduk. Sözü fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Kıbrıs Gece Hayatı Nedir ?

Gece hayatı denildiği zaman akla gelen ilk mekanlar genellikle deep house müzik eşliğinde bol alkol ve eğlenceye kapı açan gece kulüpleri oluyor. Türkiye’de olduğu gibi bir çok ülke’de aynı çatı altında hizmet veren bu kulüpler genellikle çiftler ve erkek erkeğe yada tek başına takılan insanların uğrak mekanı diyebiliriz. İçerde alkolün verdiği hız ile birlikte sahne dansları çok fazla olmasada herkes kendi arasında dans edip eğlencenin dibine vurmaktadırlar.

Kıbrıs geceleri biraz daha farklı olmakla birlikte konseptler çok farklı olarak sunulmaktadır. Kıbrıs genelinde ortalama 70 civarında gece kulubü vardır bu kulüpler İstanbul, İzmir gibi şehirlerde ki kulüplerden tamamen farklıdır. Kıbrıs gece hayatında mazileri olan ziyaretçilerimiz bu yazdıklarımızı net olarak anlayabildiklerini düşünüyoruz. Kıbrıs’ta hizmet veren night clubler yani gece kulüplerinin çalışma saatleri 20:00 – 01:00 olarak bilinmektedir. Stripriz kulüplerine tanıklık etmiş kişiler var ise bu mekanlarda birebir o şekilde diyebiliriz. Akşam 20:00 saatlerinde kulüplerin kapıları açılmaktadır ve birbirinden güzel Rus, Moldov asıllı genç kızların sahnede ki dans figürleri izleyenleri baştan çıkarmaktadır. Gece 01:00 ‘ e kadar devam eden dans ve müzikler size harika bir eğlencenin kapısını açıyor.

Konsept’i merak eden ziyaretçilerimize kısa ve öz bir şekilde belirtmek gerekirse eğer, sahnede dans eden rus, moldov asıllı bayanlar sahneden inip gözüne kestirdikleri ziyaretçilere kucak dansları yapmaktadırlar. Bu kucak dansı sonrasında mekan içerisinde katalog sorumlusu olarak bilinen personel gelip size bayan ile ilgili bilgiler vermektedir. Görüşme ücretlerini vs. bildirir size, eğer aklınıza yattığı durumda ödemenizi yapıp kulubün üst katında yada ek binasında yer alan odalardan birisinde saatlik, gecelik şekilde görüşme yapabilirsiniz. Unutulmaz bir gece yaşamak isteyen ziyaretçiler için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Kısaca sizlere bugün kıbrıs gece hayatı ne kadar hızlı ve eğlenceli olduğunu anlatmaya çalıştık. Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum olarak yazı altından bildirebilirsiniz. Hoşçakalın!

Call Now Button
× Çevrimiçi