Kıbrıs Bayan Katalog 2024

Kıbrıs gece hayatı alanında 2013 yılından bu yana hizmet veren Club Kıbrıs, alanında en büyük rehber sitesi olmayı başarmıştır. 10 yıllık serüven içerisinde binlerce güler yüzlü müşteri ve transfer hizmetlerini yerine getirmiştir. Son yıllarda markamızı kullanarak oluşturulan hiç bir site bizlere ait olmayıp, Club Kıbrıs orjinal sitesi clubkibris.net adresidir.

Bu başlığımız altında ise 2023 yılına ait güncel kataloglar ve fiyatlandırmalar ile sizlerden gelen sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Kıbrıs Bayan Katalogları 2023

Gece hayatı konusunda bütün dünyada bilinen ve yaz aylarında milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen Kıbrıs, gece kulüpleri ile ünlüdür. Bu kulüplerin içeriğinde ise dans şovları ağırlıklı olup, müşterilerin program yapabileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Sizlere daha önce 2018 yılında Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları başlıklı bir yazı paylaşmıştık. Aradan geçen 5 yıllık süreçte bir çok şeyin değiştiğini görebilmekteyiz. Dolayısıyla bu başlığı oluşturmamızın temel sebebi de budur.

Kıbrıs’ta geçmişten bu yana yeni açılan bazı gece kulüpleri de yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi Prenses Night Club olup henüz çalışmaları tamamlanmamış iki gece kulübü daha yer almaktadır.

Alanında hizmet veren gece kulüpleri 2023 yılında kataloglar konusunda yeniliklere gitmiş olup, ciddi bir rekabet içerisine girmiştir. Son zamanlarda katalogları ile en büyük beğeniyi ise Kıbrıs Biyax Gece Kulübü ve Hanedan Gece Kulübü almıştır. Ciddi bir müşteri potansiyeline sahip bu kulüpler, Kıbrıs’ın en gözde gece kulübü olan Lipstick ile rekabet etmektedir.

Kıbrıs Gece Hayatında Fiyatlar

Bütün dünyayı etkisi altına alan ekonomik problemler maalesef Kıbrıs’ı da etkisi altına almıştır. Dolayısıyla sadece gece hayatında olmayıp bir çok alanda fiyatların yükseldiğini görebilmekteyiz.

Kıbrıs, Lefkoşa bölgesinde yer alan gece kulüplerine giriş fiyatları 100 – 150 ₺ arasında olup, program fiyatları ise minimum 4.500 ₺ civarındadır.

Fiyatların bu denli yükselişi maalesef turist sayısına da etki etmiştir. Club Kıbrıs üzerinden iletişime geçen müşterilerimize her zaman olduğu gibi en minimum fiyatları vermeye gayret göstermekteyiz.

Kıbrıs gece kulüplerinde alkol ve benzeri içecekler ücretsiz olduğu için geçmiş yıllara yönelik servis konusunda bir değişiklik olmamıştır.

Türkiye’den, Kıbrıs’a gelmeden önce de Club Kıbrıs ekibi WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir, katalog ve fiyatlar hakkında anlık bilgiler alabilirsiniz.

Call Now Button
× Çevrimiçi