Prenses Night Club

Kıbrıs, Lefkoşa bölgesinde yer alan birbirinden özel ve kaliteli gece kulüpleri ile eğlence engel tanımadan devam ettiği günlerde sizlere yeni bir gece kulübü ile ilgili bilgiler hazırladık.

Lefkoşa, Alayköy bölgesinde kıbrıs gece hayatı adına aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Covid-19 salgını ile bütün dünya da yaşanan aksaklık döneminde Kıbrıs’ta maalesef payını aldı. Geçen 2 yıl sürenin ardından kıbrıs gece kulüpleri tekrardan kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Bu süreç içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ile hazırlıklara başlayan ve büyük bir gece kulübü olmayı hedefleyen prenses night club bütün hazırlıklarını tamamladı. Kısa bir süre önce, Alayköy bölgesinde hizmet vermeye başlayan Prenses, daha şimdiden binlerce insan tarafından ziyaret edilmeye başlandı.

Kıbrıs Prenses Gece Kulübü

Yaklaşık 3 ay önce kapılarını misafirleri için açan Prenses night club, şu anda aktif olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Uzun süredir iç ve dış dekorasyonları tasarlanan kulüpte herşey tam teşekkürlü olarak hizmete sunulmuştur.

Yeni bir gece kulübü olması sebebi ile Prenses bir süre misafirlerine kapılarını ücretsiz açmaktadır. Kıbrıs gece hayatında çılgınlar gibi eğleneceğiniz kulüpte birbirinden özel ve güzel dansçı kızlarda size unutulmaz bir gece yaşatmaya hazır!

Gece hayatı hakkında yanlış bilgi veren bir çok sitede, prenses night club mekanının 2021 Ocak ayında açıldığına dair bilgiler paylaşılmıştı. Böyle bir durum kesinlikle söz konusu olmayıp, mekan yaklaşık 3 ay önce misafirlerine kapılarını açmıştır.

Prenses Night Club Katalogları

Eğer kıbrısta gece hayatı ile ilgili birazda olsa deneyiminiz var ise eğer katalog kalitesini, gece kulübü seçerken öncelik olarak belirlersiniz. Kıbrıs gece kulüplerinde katalog kelimesinin karşılığı sahne de şovlarını sergileyen dansçı kızları içeren bir albüm gibi düşünebilirsiniz.

Gece kulüpleri bu konuda ciddi bir rekabet içerisinde olduğundan ötürü, en güzel rus, moldov asıllı dansçı kızları bir araya getirmeye çalışmaktadır. Şu anda Alayköy bölgesi içerisinde yeni bir gece kulübü olan Prenses, rakip gece kulüplerini biraz geri de bırakmış gibi görünüyor.

Birbirinden hoş ve alımlı dansçı kızların erotik şovları sizi adeta baştan çıkaracak.

Prenses Gece Kulübü Hizmetleri

Mekan ile ilgili bilgiler verdiğimiz makalemizin üst kısmında girişlerin ücretsiz olduğundan bahsetmiştik. Mekana giriş yaptığınız an itibariyle güler yüzlü personeller içerde oturma düzeni konusunda size yardımcı olacaklardır. Ayrıca alkollü ve alkolsüz kokteyl içmek isterseniz ilk servis ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ünlü DJ sanatçılarının loş ışıklara uygun müzik performansları ile de saatin nasıl geçtiğinin farkına bile varamayabilirsiniz.

Prenses Gece Kulübüne Nasıl Giderim ?

Yaklaşık olarak 4 yıldır ziyaretçilerine gece kulüpleri ile ilgili doğru bilgiler sunan Club Kıbrıs sitesi olarak çeşitli iletişim adresleri üzerinden de ücretsiz bilgiler vermekteyiz. Prenses night club mekanı Lefkoşa, Alayköy bölgesinde yer almaktadır.

Ercan Havalimanı istikametinden ortalama 30 dakika içerisinde Prenses ve diğer gece kulüplerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizler için hizmetlerini sürdürdüğümüz VİP taksilerimizi de tercih etmek size kalmış.

Prenses gece kulübü hakkında merak ettiğiniz başka konular, katalog, rezervasyon gibi konularda sitemizde yer alan Whatsapp ve arama butonlarını kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi