Kıbrıs Biyax Gece Kulübü

Hiç kuşkusuz Kıbrıs denilince akıllara ilk olarak gece kulüpleri gelir. Kıbrıs’ta her bütçeye uygun, her kalitede gece kulüpleri bulabilirsiniz. Kıbrıs’a gittiğiniz zaman size en çok tavsiye edilen gece kulübü Biyax olacaktır. Kaliteden ödün vermeyen ve eğlenceyi temel prensip edinmiş bu kulüpte aradığınız her şeyi fazlasıyla bulacaksınız.

Her sene on binlerce öğrencinin geldiği Kıbrıs’ın genç nüfusu gün geçtikçe artıyor. Genç nüfusun artmasına paralel olarak gece kulüplerinin sayısında da ciddi bir artış söz konusu. Her ne kadar gece kulüplerinin sayısı artsa da köklü gece kulüplerinin yeri çok ayrı. İnsanlarda bu farklılığın bilincinde olarak ilk tercihlerini muhakkak Biyax’tan yana kullanıyorlar. Siz de Kıbrıs’a geldiğiniz zaman ilk tercihiniz eminiz ki Biyax olacaktır. Peki Biyax gece kulübünü bu kadar meşhur yapan ne? Diğer Kıbrıs gece kulüplerinden farkı nedir? Biyax’a ulaşım nasıl sağlanır? Diğer gece kulüplerine göre fiyat politikası nasıldır? Gibi merak edilen soruların yanıtlarını vereceğiz.

Biyax Gece Kulübünün Program Saatleri

Biyax gece kulübünde eğlence 21.00’da başlar. Programın bitiş saati ise 01.00’dır. Dansın ve eğlencenin hız kesmediği bu mekânda aynı zamanda özel dansçı kızlar tarafından kişiye özel danslarda yapılmaktadır. Her biri birbirinden güzel ve alımlı kızlar tarafından sergilenen bu dans şovları ile kendinizden geçecek ve gecenin sıcaklığı ile mekândan mutlu ayrılacaksınız.

Biyax’ta özel saatlik ve gecelik programlar satın alabilirsiniz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa Biyax’ın açılış saati olan 21.00’dan önce gelmenizi tavsiye ederiz. Çünkü talep çok olduğundan dolayı katalogdaki kızların sayısı hızla azalıyor. Sizlere sunulan katalogdan dilediğiniz bayan ile saatlik ya da gecelik görüşme yapabilirsiniz. Daha çok seçenek için mekâna mutlaka 21.00’dan önce gelmenizi tavsiye ederiz.

Biyax Gece Kulübüne Ulaşım

Biyax gece kulübü de dahil olmak üzere birçok gece kulübü şehrin biraz dışında yer alır. Bu yüzden ulaşımınızı sağlamak için aracınızın olması son derece önemlidir. Aracınız olmasa bile taksiler ile ulaşımınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Biyax gece kulübü Lefkoşa’nın Alayköy bölgesinde yer alır. Ercan Havaalanı ile Biyax arasındaki mesafe 36 km’dir. Lefkoşa’ya olan uzaklığı 13 km, Girne’ye olan uzaklığı ise 34 km’dir.

Biyax Gece Kulübü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yukarıda da belirtildiği üzere Biyax programı 21.00’da başlar ve 01.00’da son bulur. Birçok ülkeden gelen dansçı kızlarla beraber güzel zaman geçirebilirsiniz. Biyax gece kulübünün de birtakım ufak kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar arasında:

• 18 yaşından küçükler Biyax gece kulübüne giremez.

• Fotoğraf ve video çekilmesi yasaktır.

• Ücretler her zaman peşin alınır.

• Biyax’a giderken yanınızda mutlaka kimliğinizi ya da pasaportunuzu bulundurun.

• Özel program düşünüyorsanız mutlaka temizliğinize özen göstermelisiniz.

Ayrıca Biyax gece kulübünde bulunan dansçı kızların yasal olarak çalışma izinleri bulunmaktadır. Her bir kadın belirli ölçütlere göre seçilmiş son derece alımlıdır. Biyax’ta çalışan dansçı kızlar, düzenli olarak her hafta devlet hastanesinde doktor kontrollerinden geçmektedir. İşini profesyonel ve olması gibi yapan Biyax, bu yönleriyle oldukça takdir toplamaktadır. Aynı zamanda kulüpteki dansçı kızlar, özel davetlerinize de katılabilirler.

Hafta sonlarının yoğun olmasından dolayı programın başlangıç saati olan 21.00’dan en az bir saat öncesinden gelmeniz yararınıza olacaktır. Hafta içi biraz daha sakin olmaktadır. Özel program düşünüyorsanız hafta içi gelmeniz yararınıza olacaktır. Hafta sonlarının yoğun olmasından dolayı özel programlar dolu olabiliyor. Bu sebeple özellikle günübirlik ya da tatil için gelenlerin hafta içini tercih etmeleri tavsiye olunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi