Yılbaşında Kıbrıs Gece Hayatı !

Kıbrıs Gece Hayatı konusunda yaklaşık 8 yıldır hizmet veren Club Kıbrıs olarak binlerce misafiri Kıbrıs konusunda bilgilendirdik. Rehberlik ettiğimiz misafirlerimize unutulmaz bir gece yaşatmayı da sürdürmekteyiz.

Yeni Yıl yaklaşırken 2024’e Kıbrıs’ta lüks bir gece hayatı ortamında girmeye hazır mısınız ? 

Kıbrıs bu konuda oldukça doğru bir rota olabileceğini söyleyebiliriz sizlere. Lüks otelleriyle göz alıcısı doğası ve en önemlisi unutulmaz gece hayatı ile güzel bir gece yaşayabilirsiniz.

Kıbrıs Gece Kulüpleri Yılbaşı Programı

Lefkoşa, Alayköy bölgesinde yer alan night club mekanlarında bütün gece eğlenebilirsiniz. Özellikle Yılbaşında özel konseptler christmas kostümlü dansçı kızların şovları ile baştan çıkabilirsiniz.

Kıbrıs Gece Hayatında Yılbaşı için düzenlenen gece kulübü organizasyonları şimdiden duyurulmaya başladı bile. Normal günlerde gece kulüplerinde dans şovları 00:30 saatinde bitiyor iken, yılbaşında ortalama 04:00’e kadar eğlence kesintisiz olarak süreceğini söyleyebiliriz.

Birbirinden özel ve güzel dansçı kızların kucak şovları ile adeta unutulmaz bir gece yaşayacaksınız.

Kıbrıs Gece Hayatı Yılbaşı Rezervasyonu

2024 yılına sayılı günler kalmışken şimdiden kulüpler rezervasyonları almaya başladı bile. Eğer gece hayatı planınızı şimdiden rezerve etmez iseniz muhtemelen hiç bir gece kulübün de müsaitlik bulamayacaksınız.

Club Kıbrıs sizlere bu konuda Kıbrıs Rehberi olarak aracılık etmektedir. WhatsApp ve diğer iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir, bu özel yılbaşı programı ile ilgili rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kıbrıs Gece Kulüplerin de Yılbaşı Fiyatları

Genelde gece hayatı konusunda dünyanın her yerinde yılbaşında farklı tarifeler uygulanmaktadır. Ancak Kıbrıs’ta Alayköy bölgesinde yer alan gece kulüpleri sizlerden ekstra bir ücret vs. istemez. Normal günlerde giriş ücretleri ne kadar ise yine aynı giriş ücretini ödeyerek dans şovlarını izleyebilir, ikramlardan faydalanabilirsiniz.

Giriş ücretleri ortalama 150 – 200 ₺ olup içerde bir adet içecek ve meze ikramı bulunmaktadır. Dans şovları için sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Görüşme sağlamak isteyen misafirler katalogları günler öncesinden talep edip rezerve yaptırması gerekmektedir. Yılbaşı gecesi maalesef bütün programlar dolu olmaktadır. Dolayısıyla erken rezervasyon ayrıcalığından faydalanmanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi