Playboy Gece Kulübü

1990 yılının ortalarında faaliyete geçen Playboy gece kulübü, uzun yıllardır sektörde varlığını koruyan nadide kulüplerin başında gelir. İlk açıldığı günden beri çizgisini bozmayan ve müşterilerini el üstünde tutan bir misyon edinen Playboy gece kulübü, bu özelliği ile herkesin takdirini toplamaktadır. Playboy gece kulübüne giriş yaptığınız andan itibaren kapıda sizleri güler yüzlü personeller karşılar. İçeri girdikten sonra tüm sıkıntılarınız ve düşüncelerinizi kulübün dışında bırakacaksınız. Ortamın sıcaklığı ve enerjisiyle mekâna kolayca adapte olacak ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Lefkoşa’ya gelen turistler ve Lefkoşa halkı, sıcak bir gece kulübü aradıkları zaman tercihleri her zaman Playboy gece kulübü olmuştur. Playboy’un bu kadar çok tercih edilmesinin nedenleri arasında müşteri memnuniyetine öncelik, elit ve güvenilir ortam olması gelir. Kıbrıs’ta kaliteli ve sıcak bir gece kulübü arıyorsanız, tercihinizi Playboy’dan yana kullanmalısınız.

Playboy Sizlere Neler Sunuyor?

İlk olarak Playboy gece kulübünde, her biri dans konusunda profesyonel olan kızlar tarafından sergilenen nefes kesici dans gösterileri ile geceniz renklenecek. Dostlarınızla beraber keyifle içeceklerinizi içerken diğer yandan da hepsi birbirinden güzel olan kızların sizler için hazırladığı sıcak şovları seyredebilirsiniz.

Playboy Gece Kulübüne Nasıl Ulaşılır?

Playboy, pek çok kulüp gibi Lefkoşa’nın Alayköy bölgesinde bulunuyor. Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndan Playboy gece kulübüne gelmek istiyorsanız 36 km’lik mesafeyi aşmanız gerekecek. Bu da yaklaşık yarım saat sürmektedir.

Ayrıca Playboy’un Lefkoşa’ya olan mesafesi 12 km, Girne’ye olan mesafesi ise 34 km’dir. Kıbrıs’ta ulaşım kolay bir şekilde sağlandığı için taksilerle ulaşım sorununu çözebilirsiniz.

Neden Playboy Gece Kulübü?

Kıbrıs gece hayatında genellikle dünya güzeli dansçı kızlar tarafından sergilenen danslar ile oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz. Aynı zamanda dansçı kızlar tarafından kişiye özel olarak hazırlanan danslarla da adeta kendinizden geçecek ve Playboy’dan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Seksi kızların performansını canlı izlerken aklınız başınızdan gidecek. Sıkıcı ve monoton bir hayatınız varsa Playboy gece kulübüne gelerek hayatına renk katabilirsiniz. Seksi müzikler eşliğinde dansçı kızlar sizlerle ilgilenecek ve adeta yeniden doğacaksınız.

Playboy gece kulübünde dilerseniz dansçı kızlarla özel olarak da görüşebilirsiniz. Bunun için kulüpten program talep edebilirsiniz. Gece ve gündüz programlarından size uygun olan birini satın alarak muhteşem ve unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Gecelik program satın alacaksanız 01.00 – 09.00 saatleri arasında görüşme yapabilirsiniz. Eğer gündüz programı satın alacaksanız 11.00 – 18.00 saatleri arasında dansçı kızlarla görüşmenizi yapabilirsiniz. Unutulmaması gereken konulardan biri de eğer zaman çizelgeniz bu programlara uymuyorsa, kendi program saatinizi de oluşturabilirsiniz. Bunun için Playboy gece kulübüne gelerek rezervasyon yaptırmanız gerekecek.

Playboy gece kulübünde eğlence akşam 21.00 itibariyle başlıyor. Tam 4 saatlik eğlencenin ardından 01.00’da son buluyor. Bu saatten sonra isterseniz güzel dansçı kızlar ile saatlik ya da gecelik görüşmeler yapabilir ve eğlence sürenizi uzatabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi