Kıbrıs Titanic Gece Kulübü

Gece eğlencesi, Kıbrıs’ta oturmuş bir kültürdür. Ve bu kültüre sahip çıktıkları gibi sürekli yeni konseptler ekleyerek daha da geliştirmeyi başarmışlar. Kıbrıs’ta sizleri birbirinden güzel kulüpler beklemektedir. Bu kulüplerden biri olan Titanic gece kulübü gerek mimari yapısı gerek şovları ve konseptleri olsun, mutlaka her gelenin hayran kalacağı türden bir eğlence anlayışına sahiptir.

Titanic Gece Kulübünü Eşsiz Kılan Özellikleri

⦁          Titanic Night Club, son sıra dışı bir eğlence anlayışına sahiptir.

⦁          Titanic Night Club’ın en güzel özelliklerinden biri de müzik kültürüdür. Herkes tarafından sevilen ve ortamın sıcaklığını yansıtan müziklerle aklınız başınızdan gidecek.

⦁          Titanic sadece bir gece kulübü değildir. Aynı zamanda birçok partilerinde ev sahibidir. Örneğin arkadaşlarınızla beraber bir parti yapmak için Titanic gece kulübünü tercih edebilirsiniz. Bunun dışında özel günlerinizde de Titanic’i tercih edebilirsiniz.

⦁          Köklü, elit ve kaliteli bir yapıya sahip gece kulübünde, her şey sadece siz müşterilerin memnuniyeti için oluşturulmuş ve tasarlanmıştır.

⦁          Titanic kıbrıs gece kulübünün bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi, bazı konularda hassas olması ve dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Bu konular, gizlilik ve hijyendir. Yani gizlilik konusunda ve diğer konularda güvenebileceğiniz bir mekandır.

⦁          Bütün günün yorgunluğu ve negatif enerjisini atıp, pozitif enerjiyle dolmak istiyorsanız tercih edeceğiniz harika mekanlardan birisi de Titanic Night Club’tır.

⦁          Size günün yorgunluğunu daha az şekilde hissettirmek için elinden geleni yapan Titanic gece kulübünün sunduğu bir diğer hizmette, Ercan Havalimanından sizleri VIP araçlarla alarak gece kulübüne getirir.

⦁          Titanic gece kulübü, adını herkese duyurmuştur. Bu sayede zirvede kalmaya devam başarmış kulüplerden birisidir.

⦁          Birinci sınıf hizmete sahip olmasının yanında, bünyesinde çalışan dansçı kızlarda oldukça profesyoneldir.

Titanic Kıbrıs Gece Kulübüne Ulaşım

Titanic Night Club, Girne Güzelyalı bölgesinde bulunmaktadır. Ercan Havalimanına olan uzaklığı 60 km olup yaklaşık ulaşım süresi 50- 60 dakikadır. Girne şehir merkezine olan uzaklığı ise 22 km’dir. Ayrıca kulübün, Lefkoşa’ya olan uzaklığı ise 45km’dir. Bu da hızınıza bağlı olarak ortalama 45 – 50 dakika kadar sürmektedir.

– Ulaşımınızı özel aracınız varsa kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özel aracınızın olmaması durumunda gece kulübünün sunmuş olduğu transferler ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Eğer böyle bir imkanları olup olmadığını bilmek isterseniz gece kulübünü arayıp daha detaylı bir görüşme yapabilirsiniz.

Titanic gece kulübü, özel deneyim yaşamak isteyen misafirlerine 2 adet program sunar. Bunlar gece ve gündüz programlarıdır.

-Gece programı saat, 01.00’de başlar ve 09.00’da biter.

-Gündüz programı ise saat 11.00’de başlar, 18.00’de biter.

Saatler sizin isteğinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Titanic gece kulübü kapılarını saat 21.00’da açar. Eğlencenin hız kesmediği bu kulüp saat 01.00 itibariyle kapanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi