Kıbrıs Red Point Gece Kulübü

Kıbrıs’ın en gözde kulüplerinden biri olan Red Point Night Club, size etkileyici, kaliteli ve lüks eğlencenin ne olduğunu göstermek için büyük bir çaba sarf etmektedir. Köklü bir geçmişi olan, eğlence denildiğinde ilk akla gelen kulüplerden birisidir. Gece kulübünde çalışan kızların güzelliğini anlatacak kelime bulmak oldukça zor. Red Point gece kulübüne geldiğiniz zaman bu güzelliklere bizzat şahit olacaksınız. Müziği, vücudunuzun her yerinde hissedecek ve yaşayacaksınız. Kıbrıs gece hayatı işte bu noktada çok eğlenceli bir hale gelmektedir, coşmak isteyenlere özel red point çok büyük imkanlar sunmaktadır.

Müzikle birlikte içkinizi yudumlarken, bir yandan da dansçı kızların şovlarıyla kendinizden geçeceksiniz. Red Point gece kulübü, gelen müşterilerine unutulmaz anlar yaşatmak için her türlü konforu sunmaktadır. İçeri girer girmez hissedeceğiniz sıcaklık ile oradan kopamayacak ve sürekli gelmek isteyeceğiniz bir mekân halini alacaktır.

Red Point Gece Kulübüne Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Eğer Özel aracınız var ise ulaşım sizin için daha rahat olacaktır. Ancak aracınız yoksa bile taksilerle kolayca ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

– Red Point gece kulübü, Girne’nin Güzelyalı bölgesinde yer alır.

– Ercan Havalimanına uzaklığı, 60 km’dir bu da yaklaşık olarak 50- 60 dakika civarı sürer.

– Eğer gün içerisinde Lefkoşa’yı da görmek isterseniz, gece kulübünün Lefkoşa şehir merkezine olan uzaklığı 45 km’dir.

Red Point gece kulübü, iç mimarisiyle göz zevkinize de hitap etmektedir. Dekorasyonlarının sürekli değişmesiyle, sıradanlıktan bıkanlar için iyi bir tercih olacaktır.

Red Point gece kulübü, belirli standartlara sahip olmakla beraber kesinlikle bazı konularda taviz vermemektedir. Taviz vermeyeceği durumlar arasında ilk sırada müşteri memnuniyetinden ödün vermemek yer alır. Tamamen müşteri memnuniyeti fikriyle ortaya çıkan ve bu memnuniyeti gerçekten yaşatan ender kulüplerdendir. Kulübün kuralları içerisinde, 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Ayrıca gizliliğe ve temizliğe önem vermenizde sizlerden beklenir.

Red point gece kulübünde çalışan dansçı kızlar, özel görüşme isteklerinize cevap verirler. Eğer özel olarak görüşmek isterseniz, sizlere sunulan programlardan birini satın almanız yeterlidir.

Özel görüşmelerinizi, otellerde de gerçekleştirebilir ya da gece kulübünün sunmuş olduğu konaklama hizmetiyle, bu istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Her şey siz müşteriler için oluşturulmuş bu saygıdeğer gece kulübünde, kamera kullanmak, fotoğraf veya video çekmek yasak olduğu için gönül rahatlığıyla eğlenebilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel dansçı kızların sıcaklığıyla yanabilirsiniz.

Red Point Gece Kulübünün Programları

– Red Point gece kulübü, 2 çeşit program ve saatleriyle size hizmet vermektedir. Bu program ve saatleri şu şekildedir:

Gece programı, eğlencenin daha da ateşlenerek devam ettiği programdır. Bu program saat 01.00’de başlar saat 09.00’da biter.

Gündüz programı ise eğlenceye doyamayanların ve mekândan ayrılamayanların saat dilimidir. Bu program saat 11.00’de başlar ve saat 18.00’de biter.

Kulüp, 21.00’da kapılarını açar ve 01.00’da kapanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi