Kıbrıs Monamour Gece Kulübü

Kıbrıs’ın gece hayatına muhteşem bir şekilde girmenizi sağlayan en iyi gece kulüplerinden biri Monamour Night Club’tır. Kıbrıs’ın bütün güzelliklerinin yanında, geceleri kafanızı biraz dağıtıp günün endişe ve sıkıcılığından uzaklaşmak isterseniz Monamour’a gitmenizi tavsiye ederiz.

Neden Monamour Gece Kulübü ?

– Monamur Night Club gerek çalışanları gerekse tüm sınırsız hizmetlerinden dolayı tercih edilen kulüplerdendir.

– Kaliteli hizmet anlayışı, müşterilerine sundukları güzelliklerle elit bir yapıya sahip olan Monamour Night Club, misyonunu korumuş ve kendini geliştirmek için çok çaba sarf etmiş bir gece kulübüdür.

– Tartışmasız en iyi gece kulüplerinden olan Monamour Night Club, size eğlenceyi doruklarda yaşatacak ve kulüpte zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

– Gece kulübü, mimarisi itibariyle son derece hoş bir havaya sahiptir.

– Bu yapı içerisinde müziklerinin hızıyla, kalitesiyle aklınız başınızdan gidecek.

– Siz, bir yandan kendinizi müziğin ritmine kaptırırken diğer yandan da dansı kızların harika danslarıyla eğlenceyi bütün vücudunuzda hissedeceksiniz.

– Dansçı kızlar güzelliğinizde sizi sizden alacak ve ateşli danslarıyla sıcaklığınızı daha da arttıracaklardır.

– Eğer kulübe yalnız geldiyseniz, sohbet edecek vakit geçirecek bir arkadaş arıyorsanız, işinde profesyonel kızlarla özel olarak görüşebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, istediğiniz dansçı kızı masanıza davet etmektir.

– Unutmayın her şey siz müşteriler için. Ama kulübün siz müşterilerinden de ufak birkaç isteği bulunmaktadır. Bunlar içerisinde, gece boyunca fotoğraf ve video çekmemeniz ile yanınızda kimliğinizi bulundurmanız.

– Gece kulübünde dansçı kızların, sağlık kontrolleri yapılmıştır ve hepsi özel olarak seçilmişlerdir.

– Ayrıca gece kulübünde her bütçeye ve zevke uygun seçeneklerde bulunmaktadır.

– Dilerseniz parti paketlerinden de yararlanabilirsiniz. Veda partisi, doğum günü partisi, özel partiler gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Ve hepsi sizin istediğiniz doğrultusunda zevkinize göre ayarlanabilmektedir.

– Bunlar dışında çiftlere özel programda bulunmaktadır. Bu programın ayrıntılı bilgilerini gece kulübü yetkilisinden öğrenebilir veya gece kulübünü arayabilirsiniz.

Monamour Night Club’a Nasıl Gidilir?

Monamour gece kulübü, Girne Karşıyaka bölgesinde bulunmaktadır.

Şehir merkezine uzaklığı 16 km’dir. Lefkoşa’ya gitmek ile arasındaki mesafe ise, 39 km’dir. Gece kulübünün Ercan havalimanına uzaklığı ise 54 km yani 50-55 dakikadır.

Ulaşımınızı özel aracınızla veya taksiyle yapabilirsiniz. Şehrin birçok noktasında bulunan taksi durakları ile ulaşım sorunu yaşamayacaksınız. Aynı zamanda kulüp çıkışında da yakın taksi durakları sayesinde anında ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Monamour Night Club’ın belirli program düzeni bulunmaktadır. Programlar gece ve gündüz olmak üzere iki ayrı pakete ayrılır.

– Gece programı paketi saat 01.00’de başlamakta ve 09.00’da bitmektedir.

– Gündüz programı ise, saat 11.00’de başlar, 18.00’de biter.

Program saatleri sizin istediğiniz doğrultusunda değiştirilebilmektedir. Monamour gece kulübünün açılış saati 21.00 ve kapanış saati ise 01.00’dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi