Kıbrıs Maksim K5 Gece Kulübü

Birbirinden eğlenceli kulüplere sahip olan Kıbrıs, aynı zamanda Ünlü isimlerinde en uğrak yerlerinden birisidir. Bu eğlenceyi doyasıya ve harika bir şekilde yaşamaya hazır olun. Çünkü Maksim K5 Night Club, size eğlencenin ne demek olduğunu doyasıya hissettirecek bir gece kulübüdür. Ayrıca son derece ilgi çekici bir mekandır. Maksim K5 Night Club kaliteli, elit yapısıyla köklü bir gece kulübü olmanın hakkını vermektedir. Mekânın büyük olmasının yanında, son sistem ışıklandırma ve ses sistemi de bulunmaktadır.

Müzik sistemiyle size harika bir müzik şöleni sunmaktadır. Siz bir yandan içkinizi yudumlarken diğer yandan dansçıların sıcak danslarıyla aklınız başınızdan gidecek. Hayatın koşuşturmacaları, günlük endişeleri bir kenara bırakıp hem negatif enerjinizden kurtulmak hem de eğlenerek dinlenmek isterseniz kesinlikle Maksim K5 Night Club’a gelmelisiniz.

Maksim K5 Hakkında Bilgiler

– Maksim K5 Night Club, dediğimiz gibi köklü ve elit bir gece kulübüdür. Bu kulüp, temizliğe ve gizliliğe önem vermektedir. Bu yüzden sizin de bu konularda hassas olmanız rica edilmektedir.

– Maksim K5 Night Club’ta çalışan kadınlar son derece alımlı bir güzelliğe sahiptir. Kıbrıs gece hayatı maksim K5 konusunda oldukça önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

– Bu güzelliğe sahip kadınlarla özel olarak görüşmek isterseniz, gece kulübü yetkilisiyle görüşebilir. Gerekli yardımı ve bilgiyi alabilirsiniz.

– Özel dans ve şovlarıyla size büyüleyici dakikalar yaşatacak olan bu güzel kızların ilerleyen saatlerdeki sürprizlerine hazır olmalısınız. Çünkü bu sürprizlerle nerede olduğunuzu bile unutacaksınız.

– Bu mekânda eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir.

– Gece saat 21.00’de başlayan eğlence, saat 01.00’de son buluyor. Ama eğlence bu kadarla sınırlı kalmıyor. Dilerseniz gece yarısından sonraki programlardan satın alıp, eğlencenizi sabahın ilk ışıklarına kadar sürdürebilirsiniz. Gece yarısından sonraki program saat 01.00’de başlar ve 09.00’da biter. Eğer gece programı size uymuyorsa, sabah programını satın alabilirsiniz. Gündüz programı saat 11.00’de başlar ve bu eğlence saat 18.00’de biter.

– Maksim K5 Night Club’ta çalışan dansçı kızlar KKTC yasalarına uygun bir şekilde çalışmaktadır. Yasalara aykırı olarak hiçbir şey yapılmamaktadır. Her şey kurallar çerçevesinde gerçekleşmektedir.

– Ayrıca dansçı kızların sağlık kontrolleri düzenli olarak yaptırılır.

– Mekânda dikkat etmeniz gerek diğer bir konu ise, kişisel temizliğiniz ile fotoğraf ve video çekmemektir.

Maksim K5 Gece Kulübüne Nasıl Gidilir?

Maksim K5 Night Club, Girne Güzelyalı bölgesinde bulunmaktadır. Gece kulübüne Ercan havalimanında gelecekseniz aradaki mesafe, 60km yani 1 saat kadar sürmektedir. Lefkoşa’ya gidip gezmek isterseniz, gece kulübünün Lefkoşa şehir merkezine uzaklığı 45 km’dir. Süre olarak da 45 dakika sürmektedir.

Maksim K5 gece kulübüne dilerseniz aracınızla dilerseniz taksiler vasıtasıyla gelebilirsiniz. Gece kulübünden çıktıktan sonra da kolaylıkla taksi çağırabilir, fazla beklemeden ulaşmak istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi