Kıbrıs Gece Kulüpleri Yol Tarifleri

Clubkibris değerli misafirleri sizlere çok uzun bir zamandır bilgi başlıkları paylaşmıyorduk. Bizlere gelen sorular ve mailler doğrultusunda bugün yeni bir başlığı mercek altına almaya karar verdik. Yaz aylarınında yaklaşması ile birlikte gezmeyi seven kişiler tatil planlarını çıkarmaya şimdiden başlamış görünüyor.

Kıbrıs gece hayatı hakkında birazcık bilgisi olanlarda dahil olmak üzere her yıl binlerce kişi Kıbrıs’a düzenlenen gezi turlarına ve bireysel şekilde gezi planlarını yerine getirmektedir. Bizlere gelen sorulardan biriside kulüplerin konum bilgileri. İnternet mecrası çok geniş bir yelpaze ve her konu hakkında bir haber çıkarmak yada konum paylaşmak gayet kolay.

Kıbrıs’ta hizmet veren gece kulüplerinin adres bilgileri malesef çoğu harita kaydında yanlış girilmiş durumda. Gece kulüplerinin tam doğru bilgisi talep ediliyor. Çünkü kişi havalimanında iniş yapıp bazen araç kiralayıp kendisi kulüp noktasına ulaşmak istiyor ancak konumların doğruluk payı olmadığı için alakasız bir lokasyonda kendisini bulabiliyor. Dolayısıyla bizde clubkibris ekibi olarak sizlere belli başlı çeşitli kulüplerin adreslerini bu başlığımız altından paylaşacağız.

Lipstick Gece Kulübü Yol Tarifi

Lipstick gece kulübü Lefkoşa’nın Alayköy Bölgesi’nde bulunur. Bilindiği üzere birçok gece kulübü şehrin dışarısında yer almaktadır. Bu gece kulüplerinden birkaçı ise Alayköy Bölgesi’nde yer alır. Peki lipstick gece kulübüne nasıl ulaşılır? Ercan Havaalanı ile lipstick gece kulübü arasındaki mesafe ne kadardır?

Ercan Havaalanı ile lipstick gece kulübü arasındaki mesafe 35 km’dir ve yaklaşık 30-35 dakikada ulaşım sağlanır. lipstick gece kulübünün Lefkoşa’ya olan uzaklığı ise 11 km olup Girne’ye olan uzaklığı ise 33 km’dir.

Lipstick gece kulübüne özel araçlarınızla ya da taksiler ile ulaşımınızı kolayca sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Faraon Night Club Yol Tarifi

Faraon gece kulübü, Lefkoşanın Alayköy bölgesinde yer almaktadır. Havalimanına 35 KM’da yer almaktadır. Girne ve Lefkoşa merkezinin ortasında bir lokasyonda hizmet vermektedir. Faraon hakkında daha detaylı bilgi almak adına bu linke tıklayabilirsiniz.

Kulüplerin Whatsapp Konum Bilgilerini Nasıl Alabilirim ?

Clubkıbrıs olarak elimizden geldiğince doğru bilgiler vermeye çalışıyor. Kıbrıs rehberliği adı altında 1 yıl önce yayın hayatına başladığımız dönemden bu yana insanlara Kıbrıs hakkında en doğru bilgileri tarafsız bir şekilde paylaşmayı başardığımızı düşünüyoruz. Sizlerden gelen pozitif yorumlar sayesinde bir çok insana doğru bir rehber olduğumuzu kesinleştirdik diyebiliriz.

Kulüpler için net yol tarifi alabilmeniz adına sitemizde yer alan WhatsApp butonuna tıklayabilirsiniz. Sizlere whatsapp üzerinden ayrıntılı olarak tam nokta konum bilgisi paylaşmaktayız.

Farklı konular için sorularınız var ise eğer bu sayfa altında yer alan yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi