Kıbrıs Antik Gece Kulübü

Magosa, Mutluyaka ve Tuzla bölgesi Kıbrıs gece hayatının hızlı ve eğlenceli bir şekilde yaşandığı bölgelerdir. Bu bölgeler içerisinde, gece hayatının en canlı şekilde yaşandığı mekanlardan biri de Antik Night Club’tır.

Antik Night Club, en güzel dansçı kızların bulunduğu ve nefes kesici gösterilerin yapılığı en keyifli gece kulüplerinden bir tanesidir. Antik Night Club’ın, eğlence hayatınızı renklendirecek programı şu şekildedir:

Antik gece kulübünün açılış saati 21:00′dır. Ve saat 01.00’da kapanır.

Şov zamanında “1 Saatlik” program ücreti hakkında bilgiyi gece kulübüne giderek öğrenebilirsiniz.

Gece yarısından sonra yani sabah programı: saat 01.00’de başlar ve saat 09.00’da biter.

Gündüz program ise sabah 11:00′den akşam 18:00′e kadardır.

Eğer bu saat dilimleri size uymaz ise, yetkiliyle görüşerek saatleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca hafta sonu yoğunluk fazla olacağından, hafta içini tercih etmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır.

Neden Antik Gece Kulübü?

⦁          Kıbrıs’ın köklü kulüplerinden biri olan Antik gece kulübü, profesyonel dansçılarıyla size sıcaklığı en iyi şekilde hissettirecektir.

⦁          Gerek müzik kalitesi gerek iç dizaynıyla kaliteli gece kulübüne dair her şeyi bu mekânda görebileceksiniz.

⦁          Elit oluşu ve misyonundan hiçbir şekilde ödün vermemesiyle, aksine kendini geliştirmek için ve müşterilerini memnun etmek için ellerinden gelen çalışmayı fazlasıyla gerçekleştiriyorlar.

⦁          Sıradanlıktan uzak, teknolojiye ve yeniliğe her zaman ayak uyduran bir yapıya sahip olan Antik gece kulübü, siz müşterilerini mutlu etmeyi asıl gayeleri olarak görürler.

⦁          Diğer tercih edilme nedenleri arasında hiç kuşkusuz dansçı kızlar gelmektedir.

 

Antik Gece Kulübü Dansçı Kızları

– Dansçı kızların hepsi özenle seçilmiştir ve son derece alımlı ve güzel kızlardır.

– İşlerinde profesyonel olan dansçı kızlar, başarılı bir şekilde görevlerini ifa etmektedirler.

– Ayrıca özel isteklerinize de karşılık verirler. Bu konuda gece kulübünün sizi memnun etmek için sundukları bir hizmet bulunmaktadır. Bu hizmet, konaklama ve otel hizmetidir. Dilerseniz kızlarla özel programlar sayesinde görüşebilir veya villa kiralayabilir ya da otel odasında görüşme sağlayabilirsiniz.

– Sağlık kontrolleri yapılmış olan kızlar, KKTC yasalarına uygun bir şekilde çalışmaktadırlar. Bu da Antik gece kulübünü daha tercih edilebilir ve güvenilir kılmaktadır.

– Antik gece kulübünde çalışan dansçı kızlar, farklı uyruklara sahiptirler ve hepsi sizi mutlu etmek için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar.

 

Antik Gece Kulübüne Nasıl Ulaşılır?

– Antik Night Club, Magosa’nın Mutluyaka bölgesinde bulunmaktadır.

– Ercan havalimanına uzaklığı yaklaşık olarak 40 km yani 32 dakikadır.

– Gece kulübünün Lefkoşa şehir merkezine uzaklığı 50km’dir. Bu da 45 dakika civarı sürmektedir. Kulübün, Girne şehir merkezine uzaklığı ise 67 km’dir. Yaklaşık 1 saat kadar sürmektedir. Kıbrıs’a yeni geliyorsanız ulaşım sizin için sıkıntı olabileceğinden ötürü, taksiler ile ulaşımınızı kolayca sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi