Kıbrıs Anemon Gece Kulübü

Kıbrıs gece hayatının ünü, bütün dünya tarafından bilinmektedir. Kıbrıs’ın bu renkli yaşamının bir parçası olan gece kulüplerinden Anemon Night Club, yerli ve yabancı turistlere sunduğu hizmetler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Anemon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

– Anemon Night Club, Girne şehir merkezine 5 km uzaklıktadır ve ulaşım oldukça kolaydır.

– Eğlencenin 7 gün 24 saat devam ettiği bu gece kulübünde asıl eğlence saat 21.00’de başlar ve 01.00’de bitmektedir.

– Bu süre zarfında dansçı kızların birbirinden güzel danslarını izleyebilir, bir yandan da içkinizi yudumlayabilirsiniz.

– Anemon gece kulübündeki dansçı kızlar, dilerseniz sizin içinde özel olarak dans edebilirler.

– Ayrıca dansçı kızlardan beğendinizle özel olarak görüşmek isterseniz, gece kulübü çalışanları ile iletişim kurabilir, gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Kıbrıs gecenizi daha unutulmaz ve keyifli bir hale getirebilirsiniz.

– Anemon Night Club, sizlere özel hizmet vermekte ve sınırsız içki seçeneklerinin yanında, transfer hizmeti ve konaklama hizmeti de sunmaktadırlar.

– Gece kulübünde, hijyene ve gizliliğe önem verilmektedir. Sizden de bu konulara dikkat etmeniz ve saygı göstermeniz istenmektedir.

– Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle herkes tarafından tercih edilmektedir. Elit, köklü bir yapıya sahip olan Anemon Night Club, çıtayı her geçen gün yükseltmektedir.

– Anemon Night Club’ta çalışan dansçı kızlar, kulüp ve siz değerli müşterileri için özel olarak seçilmiş, farkı uyruklarda ve her biri geldiği ülkenin en güzel kızlarındandır.

– Mekân, sizin göz zevkinize hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. İç dizaynının yanı sıra, müzik kalitesiyle ve birbirinden kaliteli DJ’lerle eğlencenin ne demek olduğunu size yaşatacaktır.

– Gece kulübünde istediğiniz zaman özel partilere katılabilir veya özel partiler yapabilirsiniz. Bu partiler içerisinde doğum günü partisi, bekarlığa veda partisi gibi pek çok özel konseptli partiler yapılmaktadır.

Anemon Gece Kulübüne Ulaşım

Kulüp dört mevsim açıktır ve her mevsime uygun olarak çeşitli konseptler uygulanmaktadır.

– Anemon Night Club, Girne Güzelyalı bölgesinde yer alır. Ercan havalimanına uzaklığı yaklaşık 50- 60 dakikadır.

– Ayrıca gece kulübünde, kulüp programı ve şovları dışında, gündüz ve gece özel programları olarak da ikiye ayrılır. Eğlenceye her saat her dakika sahip olmanız için gece kulübü çok iyi bir şekilde çalışmaktadır.

– Anemon Night Club’ta dansçı kızlar, striptiz ve ateşli danslarıyla aklınızı başınızdan alacak ve nerede olduğunuzu bile şaşıracaksınız.

– Ayrıca, kulüp çalışanlarının son derece ilgili olması da sizi memnun edecektir.

– Gece kulübü son sistem, ışıklandırma, havalandırma ve güvenlik sistemiyle donatılmıştır.

– Anemon Night Club ‘ta her bütçeye ve zevke uygun paket seçenekleri de bulunmaktadır.

Anemon gece kulübüne gelerek unutulmaz deneyimlere şahit olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi