Magosa Gece Kulüpleri

Gece Hayatı denildiği zaman akla ilk gelen lokasyon Kıbrıs oluyor, genelde ukrayna vs. gibi bölgelerde bu alanda oldukça popüler olarak bilinse de Kıbrıs gece hayatı bu konuda dillere destan olmuş bir bölgedir.

Ortalama 15 yıldır popülerliğinden ödün vermeyen Kıbrıs geceleri misafirlerine unutamayacağı geceler yaşatıyor.

Bizde clubkibris.net olarak sizlere Kıbrıs Rehberliği konusunda elimizden geleni yapıyoruz.

Kıbrısın neredeyse her bölgesinde gece kulüpleri yer almaktadır en fazla night club yer alan kısım ise Lefkoşa‘dır. Sonrasında Girne geceleri bu popüleriteyi korumaktadır. Sitemizde genellikle ağırlıklı olarak Girne ve Lefkoşa Gece hayatını sizlere tanıtıyoruz bugün Magosa‘da yaşayan ve oraya turist olarak giden misafirlerimiz için Magosa Gece Hayatını tanıtacağız.

Magosa Night Club Noktaları

Magosa bildiğiniz gibi Kıbrısın harita olarak belki de son noktalarından bir bölge diyebiliriz. Bu alanda genelde eğitim aktiviteleri daha yoğun olduğu için gece hayatı severlerin çok fazla tercih ettiği bir nokta olduğunu söyleyemeyiz ancak bu durum Magosa’da gece kulübü yok anlamına gelmiyor.  Tıpkı Lefkoşa’da nasıl gece hayatı devam ediyorsa Magosa içinde aynı durumlar söz konusu.

Magosa Gece Kulüpleri

olarak size listeleyebileceğimiz en popüler 6 gece kulübü var. Bu kulüpler arasında en popüleri Gold ve Casablanca olarak bilinir.  Kulüplerin diğer gece kulüplerinden hiç bir farkı yoktur aynı formatta hizmet vermektedir. Kulüp içerisine saat 19:00 itibariyle misafir alımı başlanır ve gece 01:00’e kadar eğlence kesintisiz olarak devam eder. Bu saatler içerisinde kulüplerin sahnelerinde dansçılar hiç yorulmaksızın nefes kesen dansları ile sizi etkilemeyi başarmaktadırlar. Gece yarısına kadar eğlenceye mekan içerisinde size ikram edilen alkol ve meze çeşitleri ile renk katabilir eğlencenizi 2 katına çıkarabilirsiniz. Magosa gece kulüplerinde herhangi bir kısıtlama yoktur 18 yaşından büyük herkesin misafir olarak içeri girip şovlara ve eğlenceye tanıklık etmesi için tüm imkanlar sağlanmıştır.

Kulüplerin içerisinde ki supervisor adı verdiğimiz kulüp çalışanları sizlere kataloglar hakkında bilgiler verir ve dansçı kızların tüm kişisel özelliklerini profesyonel ve kibar bir üslup ile size sunmaktadırlar. Çalışanlar oldukça güleryüzlü ve işini ciddiye alan insanlardır haliyle kulüplerde bu çalışanlara tatmin edici maaşlar sunduğu için bu kadar işlerine sahip çıkmaları normal olarak bilinmektedir. Magosa gece kulüpleri sadece night club formatında olmayıp standart diskolarda yer almaktadır bu disko tanıtımlarımızı ise bir başka makalede size sunmayı planlıyoruz. Konuyu çok fazla detaylandırmanın bir anlamı olmadığını düşünüyoruz çünkü biz club kıbrıs olarak size kıbrıs gece kulüpleri hakkında tüm detayları çeşitli sayfalar ile sunduk bu konularda diğer sayfalarımızdan destek alabilirsiniz.

Magosa Night Club Fiyatları

Fiyatlandırma konusunda ise Girne ve Lefkoşa’ya göre biraz daha uygun olduğu söyleyebiliriz tabi fiyatlandırmanın düşük olması kalite konusunda düşündürücü olabilir evet düşündüğünüz gibi sevgili ziyaretçiler normal olarak Magosa gece kulüplerini Lefkoşa ve Girne ile kalite kıyaslaması yapmanız bile yanlış olur. Bu yüzden magosa’da eğlenmek isteyen beyefendiler için fiyatlar oldukça uygun tutulmuştur, kurallar gereğince yazı içerisinde size net fiyatlandırmalar sunamıyoruz. Dilerseniz sitemizde yer alan WhatsApp ve Arama butonlarını kullanarak fiyatlandırma listesini talep edebilirsiniz. Ancak bunun dışında size herhangi bir fiyat bilgisi veremiyoruz. Kulüp kapılarından girişler genelde 20 – 30 TL arasında değişmektedir. İçerde size alkol ve meze ikramı diğer kulüplerde olduğu gibi yapılmaktadır.

Magosa Gece Kulüpleri Katalog

Sevgili misafirlerimiz magosa’da night club mekanlarına giden misafirler için üst tarafta belirttiğimiz gibi kulübün içerisinde görevlendirilen supervisor rütbeli çalışanlar size katalogları sunmaktadır. Kataloglar içerisinde dansçıların tüm kişisel bilgileri yer almaktadır. Buda aslında kulüpler tarafından misafirlere sunulan çok büyük bir avantaj diyebiliriz. Kataloglar sık sık yenilenip tasarım olarakta güncellenmektedir.

Dipnot : Club Kıbrıs gece kulübü tanıtımları konusunda 2018 yılında bir çok mekandan başarı ödülü almıştır.

Magosa gece hayatı konusunda kısaca sizlere bilgiler vermeye çalıştık, eğer yazımızı beğendiyseniz ve bu kulüplere gitmiş kişilerin yorumları yeni misafirlerimiz için ön bilgi olacaktır. Esen kalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi