Kıbrıs Cage Club

Kıbrıs dünyada her ne kadar tanınmayan bir yer olsada son bir kaç yıl içerisinde eğlence anlayışında bir çok ülkeye fark attığını açık ve net bir şekilde görebiliyoruz. Her kesime uygun mekanların olduğu kıbrıs gece hayatı adeta hem yaz hem kış mekanlar full çekiyor. Sizlere yayın hayatımıza başladığımızdan bu yana hep striptiz kulüplerinin tanıtımlarını yaptık. Ancak bizlere mail yoluyla ulaşan bazı misafirlerimiz diğer kulüp ve diskolarıda paylaşmamızı rica ettiler. Her doğrultuda ziyaretçilerimizin taleplerine yanıt vermeye çalıştığımız için sitemizde artık Kıbrıs diskolarınıda paylaşmaya karar verdik. Kıbrısta önemli bir noktada olan ve çoğu insan tarafından bilinip sevilen Cage Club mekanını tanıtacağız bugün sizlere.

Cage Club Nasıl Bir Ortam ?

Kıbrıs gecelerinde eğlencenin tam ortasına düşmek istiyorsanız öncelikle şunu öğrenmemiz gerekiyor. Eğer derdiniz standart kulüpler ise bu konuda tavsiyemiz Cage Club gibi mekanlardır. Eğer striptiz gece kulüplerinde eğlenmek istiyorsanız sitemizde yer alan menülerden birbirinden güzel dansçıların yer aldığı night club mekanlarına göz atabilirsiniz. Konuyu dağıtmadan açıklamalarda bulunmak istiyorum Kıbrıs Cage Club dediğimiz mekan tıpkı İstanbul’da gidebileceğiniz Sortie, eski Reina tarzında premium kulüplerden birisidir. Akşam saatlerinde açılan Cage sabahın ilk ışıklarına kadar elektronik müzik ile eğlencenize eğlence katıyor. Alkol ve birbirinden hoş müzikler ile gecede kaybolmak istiyorsanız mutlaka tavsiye ederim. Kulüp genelde ağzına kadar dolu oluyor ve boş geçtiği gün yok diyebilirim. Fiyat konusunda premium bir kulüp sistemi işlemiyor, mezeler, yemek, alkol gibi servislerin ücretleri gayet uygun tutulmuş.  Kulübün 100’den fazla çalışanı olup isteklerinizi tam zamanlı yerine getiriyorlar, güleryüzlü ve hızlı servisleri ile Kıbrıslı ve Kıbrıs’a turist olarak gelen insanların gönlünü feth etmiş durumda.

Cage Club’a giriş için herhangi bir dam ihtiyacınız yoktur. Kulüp girişinde sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor ama ben Cage Club gibi VİP noktalara giderken mutlaka giyiminize dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Hem sizin açınızdan hemde kulüp girişinde ki güvenlik görevlilerinin sizi sorguya çekmemesi adına iyi bir hareket olacaktır. Kıbrıs gece hayatında Cage’nin bu kategoride herhangi bir rakibi yoktur.  Cage Club dünyada en iyi ışık ve ses sistemlerine sahip olduğu bu alanda ki analizciler tarafından kanıtlandı. Her yaz dünyaca ünlü sanatçılar Cage’ye gelip performanslarını sergiliyorlar, işte o isimlerden bazıları ;

  • Tinie Tempah
  • Timmy Trumpet
  • Major Lazer
  • Tujamo
  • Mike Williams
  • Garmiani
  • Danny Avila
  • Deniz Koyu
  • Gregor Salto
  • Cosmic Gate

Cage Club Sosyal Medya Kanalları

Kulüp profesyonellik anlayışını dijital ortama da taşıdığını görebiliyoruz. Cage Club ekibi hem web siteleri hemde facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya mecralarında rezervasyonlar  ile alakalı duyurularda bulunuyorlar.

Cage Club İnstagram Hesabıhttps://www.instagram.com/cagewonderland/

Kulüp hakkında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yazının en altında yer alan yorum bölümünden belirtebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi