Harem Night Club

Yoğun bir iş hayatından ve monotonluktan dışarı çıkıp bir kaçamak yapmak isteyenler için kıbrıs gece hayatı beklentileri zirvede sizler için karşılıyor sevgili misafirler. Dolayısıyla en iyi gece kulüplerinde çılgınlar gibi eğlenmek size bütün yılın yorgunluğunu attırıyor ve unutulmayacak geceleri sizlere yaşatıyor. Kıbrıs bu konuda misafirlerini fazlasıyla düşündüğünü görebiliyoruz.

Club Kıbrıs ekibi olarak bugün Kıbrıs’ta hizmet veren gece kulüpleri arasında en kaliteli olanlardan Harem Night Club mekanının tanıtımını yapacağız. Ekibimizin asıl mesleği rehberlik olduğu için gece kulübü konusunda da size fazlasıyla doğru bir rehberlik hizmeti sunuyor. Diğer sitelerde olduğu gibi şişirme incelemeler yerine tam anlamıyla doğru bilgileri aktarmayı kendimize amaç edindik. Hızlı bir şekilde incelemeye başlayalım ;

Harem Night Club Hakkında

Harem gece kulübü VİP bir mekandır ve standart Kıbrıs gece kulüplerinden birisi değildir. Haliyle yıl içerisinde binlerce insan harem night club mekanına gelip çılgınlar gibi eğlenip tatil serüvenini tamamlarlar. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Harem ekibi müşteri memnuniyetini iş hayatında önemli bir noktaya koymuşlar. Kulüpte müşteri memnuniyeti adına bir çok hizmet vardır. Zaten inceleme sayfamızın aşağı kısımlarda bu noktaları da detaylı bir şekilde ele alacağız.

Dans üzerine dizayn edilen Harem, birbirinden güzel başta Rus olmak üzere moldov asıllı güzeller ile harika bir dans gösterisi sunmaktadır. Sahnede dans gösterileri adeta başınızı döndüreceğine emin olabilirsiniz.

Kıbrıs Harem Gece Kulübü Katalog ve Fiyat

Katalog konusunda Kıbrısın diğer popüler kulüplerine göre daha özenli bir arşiv oluşturulmuş diyebiliriz. Birbirinden güzel dansçıların katalog detayları eksiksiz bir şekilde işlenmiş ve kulüp müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. Harem gece kulübünde dansçılar hakkında tüm kişisel bilgileri içeren kataloglar kulüp içerisinde ki katalog görevlisi tarafından tarafınıza takdim edilmektedir.

Fiyatlandırma konusunda ise mutlaka değişkenlik olmaktadır. Harem gece kulübü giriş ücreti 20 – 50 TL arasında değişmektedir. Kulüp çalışanları ilgili ve bir o kadarda fiyat konusunda sizlere yardımcı olan kişilerdir.

Kulüp katalogları ve harem hakkında merak ettiğiniz soruları WhatsApp üzerinden bizlere yöneltebilirsiniz.

Harem Night Club Nerede ?

Harem gece kulübü Lefkoşanın Alayköy bölgesinde hizmet vermektedir. Diğer büyük kulüpler başta Lipstick gece kulübü olmak üzere Alayköy bölgesinde birbirine yakın lokasyonlarda hizmet vermektedir.

Harem Gece Kulübünün Bulunduğu Yer:
Lefkoşa – Alayköy Bölgesi

Harem Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı:
35 km, yaklaşık 30 dakika

Harem Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı:
Lefkoşa: 11km, Girne: 33km

Harem Night Club Açılış – Kapanış Saatleri

Sevgili clubkibris.net misafirleri harem gece kulübüne eğer hafta içi gidecekseniz akşam 20:00 sularında açılan mekan gece 01:00 saatlerine kadar kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Hafta sonları ise kulüp açılış saatleri biraz daha erken olabilir. 19:00 civarlarında müşterilerine kapılarını açtığını düşünüyoruz.

Ekip olarak inceleyip sizlere tanıtmaya çalıştığımız harem gece kulübü hakkında deneyimlerinizi vesaire bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Çevrimiçi